WYBIERZ JĘZYK:

Komisje Rady Gminy

SKŁAD OSOBOWY KOMISJI STAŁYCH
RADY GMINY LUBRZA kadencja 2018- 2023

Komisja Wychowania, Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Socjalnych

  1.  

Czesława Antoszczyszyn

  1.  

Marian Gul

  1.  

Anna Kiebzak

  1.  

Sebastian Talaga

  1.  

Joanna Wloka

 

Komisja Gospodarczo – Rolna i Ochrony Środowiska

1

Andrzej Gąsior

2

Michał Iżyk

3

Michał Janicki

4

Andrzej Karmelita

5

Waldemar Tutak

 

Komisja Budżetowa

1

Stanisław Aleksandrowicz

2

Marek Łój

3

Krzysztof Orzech

4

Dariusz Poremba

5

Elżbieta Szwadowska

 

Komisja Rewizyjna

1

Michał Janicki 

2

Andrzej Karmelita

3

Anna Kiebzak

4

Dariusz Poremba

5

Elżbieta Szwadowska

 

 Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

1

Andrzej Gąsior

2

Marian Gul

3

Krzysztof Orzech

4

Sebastian Talaga

5

Waldemar Tutak

 
_______________________________________________________________________________________________________________________
 
 
SKŁAD OSOBOWY KOMISJI STAŁYCH
RADY GMINY LUBRZA kadencja 2014 - 2018

 

Komisja Wychowania, Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia  i Spraw Socjalnych.

  1.  

Stanisław Aleksandrowicz - Przewodniczący

  1.  

Brygida Hoppe - Z-ca Przewodniczącego

  1.  

Marek Budzyński

  1.  

Zenon Drabik

  1.  

Anna Kiebzak

 

Komisja Gospodarczo – Rolna i Ochrony Środowiska.

1

Mieczysław Kras - Przewodniczący

2

Andrzej Gąsior –Z-ca Przewodniczącego

3

Michał Iżyk   

4

Andrzej Karmelita

5

Leopold Saska

 

Komisja Budżetowa.

1

Leszek Srębacz – Przewodniczącz

2

Zdzisława Wolaniuk                                   - Z-ca Przewodniczącego

3

Elżbieta Szwadowska

4

Marek Łój

5

Andrzej Kałuża

 

Komisja Rewizyjna.

1

Leopold Saska - Przewodniczący

2

Michał Iżyk - Z-ca Przewodniczącego

3

Brygida Hoppe

4

Zenon Drabik

5

Andrzej Karmelita

 

 

 

 

 

 

 

informację wytworzył(a): mgr Alina Woehl
za treść odpowiada: mgr Alina Woeh
data wytworzenia: 13/01/2015
POWRÓT NA STRONĘ GMINY WIRTUALNY URZĄD
Licznik wizyt: 653 | 31523 | 3135618