Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Oświadczenia majątkowe radnych - kadencja 2018-2023

Oświadczenia majątkowe radnych za rok 2021
L.p  Imię i nazwisko funkcja
1. PDFAntoszczyszyn Czesława.pdf (2,44MB) Przewodniczący Rady Gminy
2. PDFWloka Joanna .pdf (2,18MB) Wiceprzewodniczący Rady Gminy
3. PDFAleksandrowicz Stanisław.pdf (2,55MB) radny
4. PDFGąsior Andrzej.pdf (2,47MB) radny
5. PDFGul Marian .pdf (2,25MB) radny
6. PDFIżyk Michał.pdf (2,52MB) radny
7. PDFJanicki Michał.pdf (2,57MB) radny
8. PDFKarmelita Andrzej.pdf (2,25MB) radny
9. PDFKiebzak Anna .pdf (2,82MB) radna
10. PDFŁój Marek .pdf (2,28MB) radny
11. PDFOrzech Krzysztof.pdf (2,46MB) radny
12. PDFPoremba Dariusz .pdf (2,49MB) radny
13. PDFSzwadowska Elżbieta .pdf (2,82MB) radna
14. PDFTalaga Sebastian.pdf (2,52MB) radny
15. PDFTutak Waldemar.pdf (2,67MB) radny

 

Oświadczenia majątkowe radnych-za rok 2019
L.p  Imię i nazwisko funkcja
1. PDFCzesława Antoszczyszyn.pdf (1,59MB) Przewodniczący Rady Gminy
2. PDFJoanna Wloka.pdf (1,55MB) Wiceprzewodniczący Rady Gminy
3. PDFStanisław Aleksandrowicz.pdf (1,67MB) radny
4. PDFAndrzej Gąsior.pdf (1,57MB) radny
5. PDFMarian Gul.pdf (1,72MB) radny
6. PDFMichał Iżyk.pdf (1,59MB) radny
7.  PDFMichał Janicki.pdf (1,63MB) radny
8.  PDFAndrzej Karmelita.pdf (1,11MB) radny
9. PDFAnna Kiebzak.pdf (1,46MB) radna
10. PDFMarek Łój.pdf (1,34MB) radny
11. PDFKrzysztof Orzech.pdf (1,56MB) radny
12.  PDFDariusz Poremba.pdf (1,58MB) radny
13. PDFSebastian Talaga.pdf (1,59MB) radny
14. PDFWaldemar Tutak.pdf (1,72MB) radny
15. PDFElżbieta Szwadowska.pdf (1,47MB) radna

 

Oświadczenia majątkowe radnych za rok 2020
L.p  Imię i nazwisko funkcja
1. PDFCzesława Antoszczyszyn.pdf (2,04MB) Przewodniczący Rady Gminy
2. PDFJoanna Wloka.pdf (1,47MB) Wiceprzewodniczący Rady Gminy
3. PDFStanisław Aleksandrowicz.pdf (1,62MB) radny
4. PDFAndrzej Gąsior.pdf (1,61MB) radny
5. PDFMarian Gul.pdf (1,44MB) radny
6. PDFMichał Iżyk.pdf (1,61MB) radny
7. PDFMichał Janicki.pdf (1,57MB) radny
8. PDFAndrzej Karmelita.pdf (1,36MB) radny
9. PDFAnna Kiebzak.pdf (1,44MB) radna
10. PDFMarek Łój.pdf (1,42MB) radny
11. PDFKrzysztof Orzech.pdf (1,60MB) radny
12. PDFDariusz Poremba.pdf (1,58MB) radny
13. PDFSebastian Talaga.pdf (1,60MB) radny
14. PDFWaldemar Tutak.pdf (1,64MB) radny
15. PDFElżbieta Szwadowska.pdf (1,75MB) radna

 

Oświadczenia majątkowe radnych-za rok 2019
L.p  Imię i nazwisko funkcja
1. PDFCzesława Antoszczyszyn.pdf (1,59MB) Przewodniczący Rady Gminy
2. PDFJoanna Wloka.pdf (1,55MB) Wiceprzewodniczący Rady Gminy
3. PDFStanisław Aleksandrowicz.pdf (1,67MB) radny
4. PDFAndrzej Gąsior.pdf (1,57MB) radny
5. PDFMarian Gul.pdf (1,72MB) radny
6. PDFMichał Iżyk.pdf (1,59MB) radny
7.  PDFMichał Janicki.pdf (1,63MB) radny
8.  PDFAndrzej Karmelita.pdf (1,11MB) radny
9. PDFAnna Kiebzak.pdf (1,46MB) radna
10. PDFMarek Łój.pdf (1,34MB) radny
11. PDFKrzysztof Orzech.pdf (1,56MB) radny
12.  PDFDariusz Poremba.pdf (1,58MB) radny
13. PDFSebastian Talaga.pdf (1,59MB) radny
14. PDFWaldemar Tutak.pdf (1,72MB) radny
15. PDFElżbieta Szwadowska.pdf (1,47MB) radna

 

Oświadczenia majątkowe radnych-za rok 2018
L.p  Imię i nazwisko funkcja
1. PDFCzesława Antoszczyszyn.pdf (2,15MB) Przewodniczący Rady Gminy
2.  PDFJoanna Wloka.pdf (1,64MB)  Wiceprzewodniczący Rady Gminy
3.  PDFStanisław Aleksandrowicz.pdf (1,64MB) radny
4. PDFAndrzej Gąsior.pdf (1,62MB) radny
5. PDFMarian Gul.pdf (1,76MB) radny
6. PDFMichał Iżyk.pdf (1,63MB) radny
7.  PDFMichał Janicki.pdf (1,63MB) radny
8.  PDFAndrzej Karmelita.pdf (1,32MB) radny
9. PDFAnna Kiebzak.pdf (1,48MB) radna
10.  PDFMarek Łój.pdf (1,40MB) radny
11. PDFKrzysztof Orzech.pdf (1,63MB) radny
12.  PDFDariusz Poremba.pdf (1,62MB) radny
13.  PDFSebastian Talaga.pdf (1,61MB) radny
14.  PDFWaldemar Tutak.pdf (1,71MB) radny
15. PDFElżbieta Szwadowska.pdf (1,51MB) radna

 

Pierwsze oświadczenia majątkowe radnych- rozpoczęcie kadencji
L.p  Imię i nazwisko funkcja
1. PDFCzesława Antoszczyszyn.pdf (1,56MB)  Przewodniczący Rady Gminy
2. PDFJoanna Wloka.pdf (1,91MB)  Wiceprzewodniczący Rady Gminy
3. PDFStanisław Aleksandrowicz.pdf (1,97MB) radny radny
4.  PDFAndrzej Gąsior.pdf (1,89MB) radny radny
5.  PDFMarian Gul.pdf (2,07MB) radny radny
6.  PDFMichał Iżyk.pdf (1,92MB) radny radny
7. PDFMichał Janicki.pdf (1,91MB) radny radny
8.  PDFAndrzej Karmelita.pdf (1,12MB) radny radny
9.  PDFAnna Kiebzak.pdf (1,37MB) radna radna
10.  PDFMarek Łój.pdf (1,92MB) radny radny
11. PDFKrzysztof Orzech.pdf (1,94MB) radny radny
12.  PDFDariusz Poremba.pdf (1,80MB) radny radny
13.  PDFSebastian Talaga.pdf (1,86MB) radny radny
14. PDFWaldemar Tutak.pdf (1,92MB) radny radny
15. PDFElżbieta Szwadowska.pdf (1,37MB) radna radna